Volná místa

 

Vyhlášení výběrového řízení na pozici zástupce/zástupkyně ředitelky školy

Ředitelka školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici zástupce/zástupkyně ředitelky školy s předpokládaným termínem nástupu od 1. 8. 2023, popř. 1. 9. 2023. 

Přihlášky do výběrového řízení posílejte elektronicky na e-mail bukovska@uzlabina.cz nejpozději do 5. 6. 2023.

Náležitosti přihlášky: motivační dopis a strukturovaný životopis. 

 

Nabídka pracovní pozice: učitel/učitelka českého jazyka a literatury a dějepisu

Od školního roku 2023/2024 přijmeme učitele/učitelku českého jazyka a literatury a dějepisu na plný úvazek. Lze dohodnout i částečný úvazek.

Pozice je vhodná i pro studenty nebo absolventy VŠ. Možnost ubytování ve služebním bytě v budově školy. 

Informace na tel. č. 274 016 213, své životopisy zasílejte na e-mail: bukovska@uzlabina.cz.

 

Nabídka pracovní pozice: učitel/učitelka chemie

Od školního roku 2023/2024 přijmeme učitele/učitelku chemie na částečný úvazek. Pozice je vhodná pro studenty nebo absolventy VŠ. Možnost ubytování ve služebním bytě v budově školy. 

Informace na tel. č. 274 016 213, své životopisy zasílejte na e-mail: bukovska@uzlabina.cz.

 

Nabídka pracovní pozice pro učitele/učitelku tělesné výchovy (případně v kombinaci s jiným předmětem) - pozice je obsazena

Od školního roku 2023/2024 přijmeme učitele/učitelku tělesné výchovy na plný nebo částečný úvazek i v kombinaci s jinými předměty (např. MAT, ICT, ČJL, ZSV).

Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy VŠ. Možnost ubytování ve služebním bytě v budově školy. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: hons@uzlabina.cz.

 

Nabídka pracovní pozice pro učitele/učitelku odborných předmětů – informační technologie

Od školního roku 2023/2024 přijmeme učitele/učitelku odborných předmětů na plný nebo částečný úvazek. Učitel/učitelka by vyučoval/a v některé z těchto oblastí (jednu nebo více, vždy podle vzájemné dohody):

  • praktická cvičení – hardware (nástroje a pracovní postupy, komponenty počítače, sestavování PC, údržba, tiskárny a skenery, notebooky a přenosná zařízení, troubleshooting),
  • operační systém Windows,
  • počítačové sítě.

Pozice vhodné i pro odborníka z praxe, studenty nebo absolventy VŠ. Možnost ubytování ve služebním bytě v budově školy. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: hons@uzlabina.cz