Partnerské firmy a organizace

INSOFT  s. r. o. - dlouhodobá spolupráce v oblasti návrhu a správy síťové infrastruktury školy, spolupráce při vedení maturitních prací žáků, webhosting školních stránek, spolupráce na revizi obsahu ŠVP

Raiffeisenbank  a. s. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků, spolupráce při vedení maturitních prací, spolupráce na revizi obsahu ŠVP, workshopy a přednášky pro učitele i žáky, dodávka techniky pro výuku (15 ks serverů HP ProLiant DL360 G7)

VSHosting  s. r. o. - workshopy pro žáky a učitele (Linux akademie), exkurze

LOXONE  s. r. o. - dodávka zařízení pro výuku v oboru elektrotechnika, spolupráce při tvorbě učebních materiálů, workshopy pro učitele

MHM Computer  a. s. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků, spolupráce při vedení maturitních prací, spolupráce na revizi obsahu ŠVP, workshopy a přednášky pro učitele i žáky

Mironet  a. s.- spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

Cortex a. s. - spolupráce v oblasti odborných praxí, workshop pro žáky i učitele, odborné přednášky

Inventi Development s. r. o. - spolupráce v oblasti odborných praxí, workshopy pro žáky i učitele, odborné přednášky, exkurze

OEM Automatic  spol. s r. o. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

Noliac Systems, s. r. o. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

PBL technika, s. r. o. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

Centrum FotoŠkoda - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

Instalace Praha - exkurze, spolupráce v oblasti odborných praxí žáků, odborné přednášky

KOMTERM a.s. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

BLUMENBECKER Prag s.r.o. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků, exkurze, vedení maturitních projektů

innogy Česká republika a.s. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

TTC TELEPORT s.r.o. - exkurze, odborné praxe

UNICORN COLLEGE - nabídka vzdělávacích programů a studentských projektů, přednášky

NETTO Electronics s.r.o. - exkurze, spolupráce v oblasti odborných praxí žáků, vedení maturitních projektů

PRE a.s - exkurze, přednášky, spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

KONE a.s. - exkurze, spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

ČEZ a.s. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků, odborné přednášky

ABIS Czech a.s. - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

Vires Electronics - spolupráce v oblasti odborných praxí žáků

motv.eu s.r.o. - spolupráce v oblasti odborných praxí

NERVO Holding SE - spolupráce v oblasti odborných praxí, exkurze

Smart Energy Solution a.s. - spolupráce v oblasti odborných praxí

HQS Net s.r.o. - spolupráce v oblasti odborných praxí

KEMPER s.r.o. - spolupráce v oblasti odborných praxí

Škola doporučená zaměstnavateli 2019

Naše škola obhájila v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis.

Škola doporučená zaměstnavateli

Škola doporučená zaměstnavateli 2018

Naše škola obhájila v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 1. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis.

Škola doporučená zaměstnavateli

Škola doporučená zaměstnavateli 2017

Naše škola obsadila v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 1. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis. Článek o naší škole k dispozici na webových stránkách Klubu zaměstnavatelů.

Škola doporučená zaměstnavateli

Den zaměstnavatelů na Úžlabině

2019/2020

V úterý 8. 10. 2019 byl již tradičně pro žáky 2.–4. ročníků připraven Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 6 společností (NETTO Electronics, INSTALACE, Johnson Controls,  GLOBUS, Cortex, EGEM).

2018/2019

V úterý 9. 10. 2018 byl pro žáky 2.–4. ročníků připraven Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 10 společností (NETTO Electronics, INSTALACE, PLASTIPAK, ALLCOMP, BLUMENBECKER, SIEZA, GLOBUS, VS Hosting, Raiffeisenbank a MHM computer).

2017/2018

V úterý 10. 10. 2017 byl pro žáky 2.–4. ročníků připraven Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 10 společností (Raiffeisenbank, INVENTI, Cortex, VS Hosting, MHM Computer, Mironet, INNOGY, Blumenbecker, KOMTERM, SOMFY). Žáci hodnotili akci jako velmi přínosnou pro orientaci na trhu práce a seznámení se s činností a požadavky jednotlivých firem na absolventy středních škol. Zástupci firem rovněž hodnotili tuto akci jako velmi zdařilou, ocenili snahu školy o navázání užšího kontaktu s praxí a vyjádřili přání, aby se podobná aktivita rozvíjela i v budoucích letech. Přislíbili i konkrétní podporu vzdělávacímu procesu, zejména v možnosti poskytnutí praxí ve 2. a 3. ročnících.

Den zaměstnavatelů 2017 Den zaměstnavatelů 2017 Den zaměstnavatelů 2017 Den zaměstnavatelů 2017