Partnerské firmy a organizace

INSOFT  s. r. o. - dlouhodobá spolupráce v oblasti návrhu a správy síťové infrastruktury školy, spolupráce při vedení maturitních prací žáků, webhosting školních stránek, spolupráce na revizi obsahu ŠVP

Raiffeisenbank  a. s. -  dodávka techniky pro výuku (15 ks serverů HP ProLiant DL360 G7, switche Cisco Catalyst 2960, 3650)

VSHosting  s. r. o. - workshopy pro žáky a učitele (Linux akademie), exkurze, spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

LOXONE  s. r. o. - dodávka zařízení pro výuku v oboru elektrotechnika, spolupráce při tvorbě učebních materiálů, workshopy pro učitele

MHM Computer  a. s. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků, spolupráce při vedení maturitních prací, spolupráce na revizi obsahu ŠVP, workshopy a přednášky pro učitele i žáky

Cortex a. s. - spolupráce v oblasti odborné praxe, workshop pro žáky i učitele, odborné přednášky, vedení maturitních projektů

OEM Automatic  spol. s r. o. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

PBL technika, s. r. o. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

Centrum FotoŠkoda - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků, sponsoring tisku fotografií z fotografické soutěže

Instalace Praha - exkurze, spolupráce v oblasti odborné praxe žáků, odborné přednášky

KOMTERM a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

BLUMENBECKER Prag s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků, exkurze, vedení maturitních projektů

innogy Česká republika a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

TTC TELEPORT s.r.o. - exkurze, odborné praxe, vedení maturitních projektů

UNICORN COLLEGE - nabídka vzdělávacích programů a studentských projektů, přednášky

NETTO Electronics s.r.o. - exkurze, spolupráce v oblasti odborné praxe žáků, vedení maturitních projektů

PRE a.s - exkurze, přednášky, spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

KONE a.s. - exkurze, odborné přednášky a workshopy, spolupráce v oblastiodborné praxe žáků

ČEZ a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků, odborné přednášky

ABIS Czech a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

ABIS ITS, s.r.o. -spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

Vires Electronics - spolupráce v oblasti odborné praxe žáků

motv.eu s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe

Smart Energy Solution a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe

HQS Net s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe

KEMPER s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe

ABB s.r.o. - spolupráce v oblasti vzdělávání učitelů, odborné praxe, exkurze, přednášky, zajištění proprietálního programovacího prostředí pro školu

ATG s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky, spolupráce na maturitních projektech

Sitel s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky, spolupráce na maturitních projektech

Backbone s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky

Mattoni 1873 a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky

Vojenský technický ústav - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky

Česká spořitelna a.s. - spolupráce v oblasti odborných přednášek

Unicorn Systems a.s. - spolupráce v oblasti odborných přednášek a odborné praxe

T-Mobile Czech Republic a.s. - spolupráce v oblasti odborných přednášek a odborné praxe

NetRex s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe

TESTALARM PRAHA spol. s r.o. -  spolupráce v oblasti odborné praxe

CETIN a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe

GNOME.CZ, s.r.o - spolupráce v oblasti odborné praxe

Algotech a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe

VOLTCOM spol. s r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe

České dráhy, a. s. - spolupráce v oblasti odborné praxe

Commerzbank AG - spolupráce v oblasti odborné praxe, odborné workshopy

Czech Aviation Training Centre, s.r.o. - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky

STROS – Sedlčanské strojírny, a.s. - spolupráce v oblasti odborné praxe, exkurze, přednášky

Škola doporučená zaměstnavateli a Den zaměstnavatelů

Škola doporučená zaměstnavateli 2023

Ve školním roce 2023/2024 se naše škola zařadila mezi 10 středních škol v Praze, kterým náleží označení ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI. V hlasování obsadila 7. místo.

Škola doporučená zaměstnavateli 2022

Naše škola izískala v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 1. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis.

škola doporučená zaměstnavateli 2022

Škola doporučená zaměstnavateli 2020/2021

Ve školním roce 2020/2021 se naše škola zařadila mezi 10 středních škol v Praze, kterým náleží označení ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI.

Škola doporučená zaměstnavateli 2019

Naše škola obhájila v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis.

Škola doporučená zaměstnavateli

Škola doporučená zaměstnavateli 2018

Naše škola obhájila v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 1. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis.

Škola doporučená zaměstnavateli

Škola doporučená zaměstnavateli 2017

Naše škola obsadila v hlasování ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 1. místo ze všech středních škol v Praze. Ocenění hledá střední školy nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělují zástupci předních firem z celé České republiky. Ředitelka školy převzata ocenění na slavnostním zahájení veletrhu Schola Pragensis. Článek o naší škole k dispozici na webových stránkách Klubu zaměstnavatelů.

Škola doporučená zaměstnavateli

Den zaměstnavatelů na Úžlabině

2023/2024

Tradniční Den zaměstnavatelů na SPŠEaG V Úžlabině se uskutečnil v úterý 17. 10. 2023 pro studenty 2., 3. a 4. ročníku všech oborů SPŠEaG. Akce se účastnili zástupci těchto zaměstnavatelů: 2N TELEKOMUNIKACE, ATG, CENTEC, COMMERZBANK, NOTIX, SEYFOR, SPCSS, STROS, VOLTCOM.

2022/2023

V úterý 4. 10. 2022 se na naší škole uskutečnil další ročník Dne zaměstnavatelů. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 13 společností (CORTEX, BACKBONE, ATG, STROS, VOLTCOM, SOLITEA, 2N TELEKOMUNIKACE, FEG, NETREX, AMI, UNICORN SYSTEMS, T-MOBILE ČR, VOJENSKÝ TECHNICKÝ ÚSTAV). V následné diskuzi s vedením školy se řešily další možné formy spolupráce.

2021/2022

Po roční přestávce proběhl v úterý 12. 10. 2021 Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Podobně jako v minulých letech byl určen pro žáky 2.–4. ročníků obou oborů. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 12 společností (NETTO Electronics, Cortex, Blumenbecker, VSHosting, ATG, KONE, Sitel, Mattoni 1873, ČEZ, Backbone, CATC, Vojenský technický ústav). Zástupci firem hodnotili akci jako zdařilou a přínosnou, v následné diskuzi s vedením školy se řešily další možné formy spolupráce.  

2019/2020

V úterý 8. 10. 2019 byl již tradičně pro žáky 2.–4. ročníků připraven Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 6 společností (NETTO Electronics, INSTALACE, Johnson Controls,  GLOBUS, Cortex, EGEM).

2018/2019

V úterý 9. 10. 2018 byl pro žáky 2.–4. ročníků připraven Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 10 společností (NETTO Electronics, INSTALACE, PLASTIPAK, ALLCOMP, BLUMENBECKER, SIEZA, GLOBUS, VS Hosting, Raiffeisenbank a MHM computer).

2017/2018

V úterý 10. 10. 2017 byl pro žáky 2.–4. ročníků připraven Den zaměstnavatelů na Úžlabině. Žáci absolvovali prezentace firem podle oboru svého studia a budoucího možného uplatnění v praxi. Prezentace se účastnilo 10 společností (Raiffeisenbank, INVENTI, Cortex, VS Hosting, MHM Computer, Mironet, INNOGY, Blumenbecker, KOMTERM, SOMFY). Žáci hodnotili akci jako velmi přínosnou pro orientaci na trhu práce a seznámení se s činností a požadavky jednotlivých firem na absolventy středních škol. Zástupci firem rovněž hodnotili tuto akci jako velmi zdařilou, ocenili snahu školy o navázání užšího kontaktu s praxí a vyjádřili přání, aby se podobná aktivita rozvíjela i v budoucích letech. Přislíbili i konkrétní podporu vzdělávacímu procesu, zejména v možnosti poskytnutí praxí ve 2. a 3. ročnících.

Den zaměstnavatelů 2017 Den zaměstnavatelů 2017 Den zaměstnavatelů 2017 Den zaměstnavatelů 2017